Makina me Qera – NRG Motors MAKINA ME QERA – NRG MOTORS VERIFIED


Description
NRG Motors është një agjensi qe operon ne tregun makina me qera aeroport  e shitjes se automjeteve dhe makinave me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta.

Shërbimet e qiradhenies së makinave ofrohen 24 orë në 24, 7 ditë në javë, me çmime më të ulëta, me automjete ekonomike dhe komode.

Details
Location / RegionDurrës
SloganMakina ne shitje e qera – Durres
Brand color
Kategoria e njoftimitBiznese
Opening Hours
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 am

5:00 pm
8:00 am

five:00 pm
8:15 am

5:00 pm
7:00 am

5:00 pm
8:00 am

five:00 pm
8:00 am

five:00 pm
closed
Location
Vendodhja ne Harte
Street View
Shikoje ne Google

Contact
E-mailinfo@nrgmotors.AlWebsitehttps://www.Nrgmotors.Al/sqTelefon+355692497771
AdresaPrane Mbikalimit te Shkozetit, Durres 2001
Social
FacebookInstagram
Raportoni junk mail, abuzim ose përmbajtje të papërshtatshme
BestOfferal
Website Email
0 human beings like it
14206 perspectives
4.00 / 5 from 0 evaluations
It is closed.
Mon eight:00 am – 5:00 pm
Tue 8:00 am – 5:00 pm
Wed eight:15 am – five:00 pm
Thu 7:00 am – five:00 pm
Fri 8:00 am – 5:00 pm
Sat eight:00 am – five:00 pm
Sun closed
mm/dd/yyyy
Message
Njoftimet e Fundit
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.Al?
Kontaktoni stafin tone according to te marr nje oferte!
KONTAKTE
Rruga Ismail Qemali
Tirana, Albania
+355 69 316 1130
+355 sixty nine 218 6868
data@bestoffer.Al
support@bestoffer.Al
E Hene – E Shtune
nine:00 – 18:00
INFORMACIONE
Profili im
Regjistrohu
Krijoni njoftim të ri
Rivendosni Password
Informacion mbi paketat
Publikuesit
Kontakt
FACEBOOK

INSTAGRAM
excellent.Provide.AlBestOffer.Al
OKAZION ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Golf 6 GTI ✔
SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250
Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0T ✔ V
SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x
Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A6 Look RS6 three
Follow on Instagram
Termat & Kushtet
Kushtet e perdorimit
Kontakt
Search …
© 2020 All rights reserved. Power by way of WebMarketing.Al


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *